Burun Ucu Kaldırma

burun-ucu-kaldirmaBurun ucuna yapılan ve sadece burnun uç kısmını ilgilendiren ameliyatlara burun ucu kaldırma ameliyatı denir. Burun ucu kaldırma ameliyatı normal burun estetiği ameliyatlarına göre daha kolay ve hayal bile edemeyeceğiniz avantajları ve ameliyat sonuçları verir.

Burun deliği içinden minik bir kesi ile burun ucu kaldırılır. Ameliyat izi hiç yoktur diyebiliriz. Kesi burun deliğinin içinden yapılacağı için hiç ameliyat izi kalmaz diyebiliriz. Burun ucu kaldırma ameliyatları lokal anestezi ile 10 dk içinde bile yapılabilir. Fakat sonuçları müthiştir. Kişinin yüz şeklini baştan aşağıya değiştirebilir. Siz bile bu kadar büyük bir değişimi ummayabilirsiniz.

Burun ucu kaldırma ameliyatları hastane ortamında yapılması gereklidir. Herhangi bir yaşanacak olumsuz durumda hasta garanti altına alınmalıdır. Ameliyat sonrasında kişinin hastane kalması gerekmez. Hemen normal yaşantısına hatta işine bile dönebilir. 

Burun ucu ameliyatları sonrasında katı yapılması gerekenler listeleri gerekmez. Kişi burnuna dikkat etmesi fiziksel etkilerden koruması yeterli olacaktır.

Burun ucu kaldırma Ameliyatı ( Mini rinoplasti ) için uygun adaylar 

Mini burun estetiği ameliyatının kimlere uygun olacağını aslına birazda kendiniz belirleyebilirsiniz. Aynanın karşısına geçtiğinizde parmak uçlarınızla burnunuza dokunun ve onu hareket ettirin. Eğer yukarı kaldırdığınızda yukarı kalkmış burun tipinin size uygun olduğunu düşünüyor iseniz bana muayene olmaya gelebilirsiniz. 

Tam ve net olarak bilgi almak isterseniz sitemizin resim gönder kısmından bize yakın plan çekilmiş burun fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz. Bu fotoğraflar benim tarafımdan değerlendirilecektir.

Bu Sayfa 569 kez Ziyaret Edilmiştir.